Taşıma Güvencesi

Hali hazırda mevcut geniş dağıtım ağı içerisinde her türlü gönderinin en kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlar ile güvenli biçimde taşınmasını mümkün kılan KargoTurk, standart hizmetlerinin yanı sıra sunulan ekstra imkanlar ile de meydana gelebilecek sorun ya da benzeri istenmeyen durumlarda gerek gönderici gerekse de alıcının en ufak bir olumsuzluk hissetmesini engellemektedir. Ek Hizmetler kategorisi altında sunulan Taşıma Güvencesi, gönderinin maddi değerinin yüksek olması durumunda sunulan sigorta ile birlikte tarafların üst düzey rahatlık yaşamalarını sağlamaktadır.

Maddi değeri 1.000 ilâ 10.000 Türk Lirası arasında bulunan gönderilerin belirtilmesi durumunda uygulanan Taşıma Güvencesi sigortası, meydana gelebilecek herhangi bir sorunda ürün bedelinin iade edilmesini mümkün kılmaktadır. Her ne kadar profesyonel personeller ile birlikte üst düzey güvenlikteki araçlar ile taşınıyor olsa da bu sayede tam kapsamlı bir sigorta içerisine alınan gönderiler, tarafların akıllarında kalabilecek soru işaretleri ya da endişelerin ortadan kalkması ile birlikte maksimum rahatlığa erişilmesini mümkün kılmaktadır.

Gönderilerinizi emin ellere teslim edin

Uzun yıllardan bu yana sayısız gönderinin sorunsuz biçimde ulaştırılmasını mümkün kılan KargoTurk, gelecek yıllar içerisinde de Taşıma Güvencesi ve buna benzer pek çok ek hizmet ile birlikte müşterilerinin olası problemler için dahi herhangi bir endişe duymadan mutlu ve huzurlu hayatlarına devam etmelerini sağlama gayesi içerisinde bulunmaya devam edecektir.

Fiyat Alın!