Misyon & Vizyon

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği sayısız belge ve paket transferi ile birlikte kişilerin ve firmaların ihtiyaçlarına karşılık veren KargoTurk, kendi çalışma alanında lider isim olma misyonuna sahiptir. Zamanın gerektirdiği en detaylı hizmetleri mümkün olabilecek en hızlı biçimde ve uygun fiyatlara sunma gayesinde bulunan firmamız, değerli müşterilerinden aldığı geri dönüş, tavsiye ve tebrikler ile birlikte de hali hazırdaki hizmet kalitesini daima bir adım öteye taşıma ve mevcut ya da potansiyel eksiklerini gidermek amacındadır.

Yalnızca müşterileri ile değil aynı zamanda çalışanları ile de memnuniyet çerçevesi içerisinde yer alan firmamız, mutlu ve huzurlu çalışanları ile birlikte üst düzey hizmet kalitesine ve sorunsuz işlemlere ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hep birlikte hep bir adım ileriye

Servis ağını günden güne geliştirerek daha özel taşımacılık hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı pazara sunmak konusunda da sosyal bir göreve sahip olan KargoTurk, kişi ya da firmaların ihtiyaçlarına karşılık verme konusunda eksiksiz yapısını sürdürmektedir. Firmamız misyonu içerisinde hali hazırdaki profesyonel çizgisi ile yetinmeyerek müşterileri ve çalışanları ile birlikte daima daha ileriye adım atmayı ve kendisini geliştirmeyi amaçlamaktadır. KargoTurk olarak sizler de bizimle birlikte kargo ihtiyaçlarınızda kusursuz, ekonomik ve güvenli hizmete ulaşabilir, karşılıklı memnuniyetin rahatlık ve mutluluğunu hemen şimdi yaşayabilirsiniz.