Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat Neden Bu Kadar Önemli?

Bunun nedeni günümüz çalışma ve yaşama koşullarının "hız" konusunu son derece önemli bir mesele haline getirmesidir. Söz konusu bir e-ticaret sitesi  kargo göndermek olduğunda da insanların hız konusundaki beklentileri çoğu zaman değişmemektedir. Bugün özellikle havayolu kargo seçenekleri sayesinde yurt içine dahi aynı gün teslimat kargo göndermek mümkündür.

Günümüzde özellikle ülkemizde giderek büyüyen bir sektör olan e-ticaret alanında "kargo hızı" ve "kargo kalitesi" neredeyse e-ticaret sitesinin marka değeri ve kalitesi üzerindeki en önemli unsurlardan bir tanesi haline gelmiştir. Belki de bu yüzden motorlu kurye, havayolu kargo veya benzeri bir şekilde aynı gün teslimat kargo gönderimi yapmak sadece ülkemizdeki insanlar veya e-ticaret firmaları için değil neredeyse herkes için son derece önemlidir.

KargoTurk bugün sizler için Aynı Gün Teslimat kargo hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet paketi sadece kişiler arasında değil aynı zamanda e-ticaret sitesinden - kişiye veya kişiler ile e-ticaret sileri arasında da çok rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Eğer siz de aynı gün teslimat gönderi için hızlı ve kaliteli bir kargo firması arıyorsanız KargoTurk'ü tercih edebilirsiniz.

Yurt Dışına Aynı Gün Kargo Teslimat Gönderisi Yapmak Mümkün Mü?

Kargo firmaları, gelişen teknoloji sayesinde farklı ülkelerdeki farklı kargo firma ve altyapıları ile entegre olarak çalışabilmektedirler. Havayolu kargo, aynı gün teslimat kargo gönderimini mümkün kılmaktadır. Ancak yurt dışı aynı gün teslimat kargo gönderimi ile ilgili dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de bu hizmetin genellikle son derece yüksek fiyatlı bir kargo gönderi hizmeti olmasıdır. Eğer siz de yurt dışına aynı gün teslimat ile kago gönderisi gerçekleştirmek isterseniz sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat Sadece Moto Kurye İle Mi Yapılabiliyor?

Eğer kargo gönderisi gerçekleştireceğiniz adres ile gönderici adresi aynı ildeyse aynı gün teslimat kargo gönderim işlemi, motokurye olarak da bilinen motorlu kuryeler ile gerçekleştirilebilir. Ancak bu, 1 ile 10 dc.aralığında  küçük paket gönderi tipleri için geçerlidir. Özellikle gönderisi önemli ve oldukça acele kargolar için aynı gün teslim kargo gönderisi motorlu kuryeler ile gerçekleştirilebilir.

Fiyat Alın!