Günaydın KargoMevcut şartlar altında göndericinin teslim ettiği belge ve paketlerin mümkün olabilecek en kısa sürede alıcılara iletilmesini sağlayan KargoTurk, bunun yanı sıra sabahın erken saatlerinde ulaşması mühim olan gönderiler için de Günaydın Kargo hizmetini sunmaktadır. Şehir içi ya da dışı olması fark etmeksizin gönderilerde bu hizmetten faydalanıldığında, paketin gönderinin yapıldığı günün ertesinde saat 10:00’a kadar alıcıya teslim edilmesi sağlanmaktadır. Ağırlık ve boyut oranı 20 kg/ds’yi aşmayan paketlerde kullanılabilinecek bu hizmet genellikle firmaların müşteri ya da çalışma ortaklarına gönderdikleri paketler için tercih edilirken, kişisel aciliyet durumlarında da büyük sorunları ortadan kaldırmak mümkün olabilmektedir.

Standart gönderilerin tesliminde yoğunluktan dolayı öğlen ya da akşam saatlerine sarkabilen teslimler Günaydın Kargo hizmeti kapsamında ise mutlak suretle sabah 10:00’dan önce ulaştırılmaktadır. Profesyonel iş hayatı içerisinde kimi zaman saniyelerin dahi önemli olduğu göz önünde bulundurulduğunda, söz konusu imkandan faydalanmanın önemi de gözler önüne serilebilinmektedir.

Kargonuzun geç kalma ihtimalini ortadan kaldırın

Standart kargo hizmetlerinde özellikle mesai saatleri içerisinde ulaşması gereken belgeler kimi zaman işyerinin kapanmasından sonra ulaşarak küçük çaplı da olsa mağduriyet ve gecikmeler yaşatabilmektedir. Günaydın Kargo hizmetinden faydalanarak bu ihtimali ortadan kaldırıp kargonuzun uygun saatler içerisinde ulaşacağına gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz. Bu ve benzeri hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için vakit kaybetmeden yetkililerimize direkt ulasşabilirsiniz.

Fiyat Alın!