Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

Kargotürk aynı gün teslimat özelliğimiz ile gün içerisinde yaptığınız şehir içi gönderiler aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul içerisinde teslim edilen kargo alıcıya 24 saat içerisinde istanbul içerisinde bulunan alıcıya teslim edilmektedir. Özellikle günlük evrak gönderimi yapan firmaların yaşadığı en büyük problemlerden biri olan kargo süreleri Kargotürk’ün sunduğu aynı gün kargo fırsatları ile ortadan kalkıyor. Tecrübeli ekibimiz kargonuzu aynı gün içerisinde teslim ederken siz kargonuzu her adımda takip edebiliyor, teslim edildiğinde kontrol edebiliyorsunuz. Hızlı gönderimler de kargo hızlı bir şekilde teslim edilirken siz yalnızca arkanıza yaslanın ve gönderimin keyfini çıkarın.

Güvenli ve tecrübeli ekibimiz ile kargolarınızın gönderimi esnasında yaşanabilecek sorunlar minimuma indirilirken, maksimum güvenlik ve dikkat anlayışımız ile kargonuzu emin ellerde. Hızlı teslimat fırsatları E-ticaret satıcılarının mağduriyetini ortadan kaldırırken, alıcının kargosunu hızlı bir şekilde teslim almasının mutlululuğu ise paha biçilemez. Kargotürk kaliteli gönderim standartları nedeniyle kargonuzu sağlam bir şekilde teslim ediyor, oluşabilecek mağduriyetleri minimum seviyeye indiriyor. Sahip olduğumuz yılların tecrübesi ile kargolarınızı hızlı, güvenli ve sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Kargotürk ile hızlı teslimat zamanı diyoruz ve sizi Kargotürk aynı gün kargo fırsatlarına davet ediyoruz.

Aynı gün teslimat fırsatlarından ve faydalarından bahsettik. Sizde aynı gün teslimat fırsatlarından yararlanmak ya da detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60