Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Standart Paket Taşımacılığı

Standart Paket Taşımacılığı

Her ne kadar uzun yıllar boyunca gerek zahmetli ve uzun transfer süreci gerekse de yüksek hizmet fiyatları nedeni ile son derece kısıtlı olarak tercih edilse de son yıllarda her kesimden insan ve firma tarafından rahatlıkla kullanılabilinir hale gelen yurtdışı kargo hizmetleri, Kargo Türk bünyesi altında da her gün sayısız müşterimizin üst düzey memnuniyete ulaşmasına imkan vermektedir. Ülkeler arası olarak gönderilecek belge ya da paketlerde Standart Paket Taşımacılığı hizmetinden faydalanan müşterilerimiz, masadan masaya olarak teslimi sağlanacak olan gönderilerinin en uygun fiyatlar ile hızlı ve güvenli biçimde taşınmakta olduğunun bilincinde olabilmektedirler.

Söz konusu Standart Paket Taşımacılığı hizmetinden faydalanmadan önce paketin hangi ülkeye gönderileceği ve içeriğinin ne olduğu konusunda firmamız yetkililerine bilgi verilmesi, gümrüklerde yaşanabilecek bekleme ya da potansiyel geri dönüş işlemlerinin yaşanmaması için önem taşımaktadır. Kimi ülkelerin bazı ürünlerin giriş yapmasına izin vermemeleri ya da belirli gümrük bedelleri ile geçişe izin vermeleri, paketin en kısa süre içerisinde sorunsuz biçimde ulaşmasını engellese de, gerekli bilgilendirmenin yapılması olası sorunları engellemektedir.

Uygun fiyatlı ve hızlı yurt dışı gönderiler ile memnuniyet ve rahatlığa ulaşın

Standart Paket Taşımacılığı  hizmetlerimiz hakkında fiyat, süre ve diğer aklınıza takılabilecek her konuda sorularınız için firma yetkililerimize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Kargo Türk, uzun yıllardan bu yana olduğu gibi gelecekte de yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizde hizmetlerine devam edecek.Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60