Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

• Karşıdan ödemeli (COLLECT) gönderiler

KargoTürk’nin abone müşterisiyseniz, yaptığınız gönderinin taşımacılık ücretinin alıcıdan tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.

• Destek hizmetleri

KargoTürk, temel ürün ve hizmetler kapsamında sunduğu taşımacılık hizmetlerini desteklemek amacıyla, ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanabileceğiniz farklı uygulamalar geliştirmiştir.

• Basılı konşimentolar ve paketleme hizmetleri

KargoTürk, gönderilerinizi hazırlarken kolaylık sağlamak için, tüm konşimentolarınızı, üzerlerinde yer almasını istediğiniz bilgiler basılı olarak size teslim ediyor. Aynı zamanda, her ihtiyacınıza uygun, farklı ebatlardaki paketleme malzemeleri, gönderilerinizin en güvenli şekilde taşınması amacıyla KargoTürk tarafından ücretsiz olarak sağlanıyor.

• Gönderilerin bekletilmesi

Yurtdışından gelen gönderinizin Hizmet Merkezimiz’de bekletilmesini ve belirleyeceğiniz kişi tarafından teslim alınmasını sağlayabilirsiniz.

• 24 saat müşteri hizmetleri

365 gün, 24 saat hizmet veren KargoTürk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak;

Gönderinizin teslim alınması için kayıt verebilir,
Fiyat ve transit süresi bilgilerini öğrenebilir,
Gönderinizin takibini yapabilir,

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. KargoTürk’ ün sunduğu bu hizmetten faydalanmak amacıyla 0212 272 66 60 ‘den Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
• Otomatik toplama

KargoTürk’ ün abonelerine sunduğu bu hizmetle, gönderinizin toplanma saatini programa bağlayabilirsiniz. Kuryelerimiz, hergün sizin belirleyeceğiniz saatte adresinize gelerek gönderilerinizi teslim alırlar.
• Express zarf

KargoTürk’ ün yeni ambalajı, A4 ebatında 60 yaprağı içine alabilecek boyutlardaki Express Zarf ile, her türlü dokümanınızı kırışmadan ve katlanmadan alıcınıza ulaştırabilirsiniz.
• Uçucu kurye

KargoTürk’ ye teslim ettiğiniz tüm gönderiler maksimum güvenlik, dikkat ve gizlilik içinde taşınır. Ancak gönderinize tüm yolculuğu süresince bir KargoTürk kuryesinin refakat etmesini isterseniz, uçucu kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz, 30 kg’a kadar olan gönderiler için geçerlidir.
Daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.
• Özel personel hizmeti

KargoTürk’ ün yüksek gönderi kapasitesine sahip müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıklı hizmet çerçevesinde, müşteriye ait işletmede çalışma saatleri sırasında görev alan bir KargoTürk kuryesi, gün içinde toplanan gönderilerin kağıt işlemlerini ve paketlemesini yaparak tam kapsamlı hizmet sunuyor.
• Aktif izleme ve takip

KargoTürk’ ün yüksek gönderi kapasitesine sahip müşterilerine sunduğu bu özel hizmet kapsamında, gönderilerin takibi aktif olarak yapılarak, normal transit süresinde yaşanan gecikmeler müşterilere anında bildiriliyor.
• Cumartesi günü gönderi teslimatı

Yurtdışından gelen gönderilerinizin Cumartesi günü de dağıtılmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, 1 gün öncesinden Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi vermek.
• Ulusal bayram ve resmi tatil günlerinde gönderi teslimatı

Ulusal bayram ve resmi tatil günlerinde de KargoTürk ‘den dağıtım ve toplama hizmeti alabilirsiniz. Lütfen Müşteri Hizmetleri’ne danışınız.
• Göndereni koruma sigortası

Gümrüğe tabi olan değerli gönderilerinizi, çok uygun sigorta primleri karşılığında sigortalattırabilirsiniz. Bu hizmet, gönderinin hasar görmesi veya kaybolması halinde, söz konusu gönderinin ticari değerini, yenileme masraflarını ve taşıma ücretini kapsıyor. Gönderinin yerine varmaması veya geç varmasından doğabilecek dolaylı zararlar ve doküman giderleri ise kapsam dışı. Dilerseniz tüm paket gönderileriniz için ‘otomatik sigorta’ da yaptırabilirsiniz.
• Kurye çağırmak

KargoTürk ‘ nin sunduğu internet üzerinden Kurye Çağırmak hizmetiyle, gönderinizin teslim alınması talebinizi çok daha hızlı ve kolay iletebilirsiniz. Kuryelerimiz, sizin tercih ettiğiniz gün ve saatte gönderinizi teslim alırlar. Gönderinizin saat kaçta ve kime teslim edildiğine yönelik teslim detayı bilgilerine, Gönderi ve Takip Hizmeti ile ulaşabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmet tüm KargoTürk müşterileri için geçerlidir
• İzleme ve takip

KargoTürk’ ün elektronik izleme ve takip sistemi, tüm gönderilerinizin dünyanın her yerine en güvenli şekilde ulaşmasını sağlıyor.
Gönderinizin sizden teslim alınmasından, alıcıya teslim edilmesine kadar her aşamaya ait bilgiler, konşimentonun üzerinde yer alan numaranın kaydedilmesi yoluyla KargoTürk’ ün bilgisayar ağına aktarılıyor. Bu sayede, gönderinize ait tüm bilgilere anında ulaşabiliyorsunuz.
Size kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla, gönderilerinizi takip edebileceğiniz 2 ayrı seçenek sunuyoruz. Gönderi bilgilerinizi dilerseniz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da elde edebilirsiniz.
1. İnternet

Gönderilerinizin son durumu hakkında bilgi edinmek için ana sayfadaki “gönderi takip” butonunun üzerindeki boşluğa konşimento numarası yazarak bir veya birden fazla gönderiyi kontrol edebilirsiniz.
2. E-mail

Gönderi bilgilerinize isterseniz e-mail aracılığıyla da anında ulaşabilirsiniz. Bunun için, musterihizmetleri@KargoTürk.com.tr adresine mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60