Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Kargo

Neden Kargo Türk?

KargoTürk firması kalitesini yıllardır verdiği emeğin tecrübesinden alan bir şirkettir. Kargo taşımacılığı konusunda kurumsal pek çok müşterisinin güvenini kazanmış olan şirket, hızı ve kalitesi ile sektörde aranan markalardan biri haline gelmiştir.

KargoTürk müşterilerini asla bilgisiz bırakmayarak, web sitesi üzerinden kargoların nerede olduğu, ne zaman geleceği, kim tarafından teslim alındığı ya da kaçta teslim edildiği gibi ayrıntılı pek çok bilgiyi müşterisine sunmaktadır. Ayrıca kurumsal firmaları da düşünmüş olan KargoTürk, web sitesine kurumsal müşteri bölümünü ekleyerek kurumsal müşterilerinin kendi yönetim panelini yürütebilme imkânı sunmuştur.

KargoTürk taşımacılık kullanan müşteriler bir problem ile karşılaşmazlar ancak, istisna durumlar oluşur ise; KargoTürk web sitesi her zaman müşterilerin problemlerini çözmek için ulaşıma açık haldedir.

 KargoTürk firmasında verilen hizmetler nelerdir?

KargoTürk firması hizmetleri 3 ana gruba ayrılmaktadır. Bu gruplar; yurtiçi kargo, yurtdışı kargo ve ek hizmetler şeklinde belirlenmiştir. Yurtiçi kargo hizmetlerinde KargoTürk taşımacılık firmasının sağladığı birçok avantaj vardır. Bunlardan birincisi kapıda ödeme seçeneğidir. İnternet veya sosyal medya üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinde kapıda ödeme seçeneği çok önemli, belirleyici bir unsur oluşturmaktadır. İnternet üzerinden ödeme bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar için KargoTürk kapıda ödeme imkânını hayata geçirmiştir.

KargoTürk firmasının kullanıcıları için düşündüğü ayrıcalıklardan biri de tahsilatlı kargo seçeneğidir. Tahsilatlı kargo seçeneği ile özellikle Kabi ve Tele Marketing kullanıcıları için çok tercih edilen bir özelliktir. Tahsilatlı kargo sayesinde yine bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar normalde kargoda taşınan mallara görece daha maliyetli malları içinde güven içerisinde alışveriş yapabilecekler.

KargoTürk firması kullanıcılarına tahsilatlı kargo ve kapıda kargo seçeneğinin yanı sıra; diğer türlere göre daha hızlı olan günaydın kargo, standart kargo, kargolara eklentiler yapılıp geri gönderilmesine imkân veren geri dönüşlü kargo ve gün içi kargo hizmetlerini de sunmaktadır. Gün içi kargo türünde amaç aynı gün içerisinde kargonun alıcıya ulaştırılabilmesini sağlamaktır. Kargo faaliyetlerinde hız ve kalite çok önemli bir yer tutar. Bunun bilincinde olan KargoTürk bu tür, taşımacılığın ihtiyacına göre seçenekler sunarak müşteri kitlesinin en kaliteli kargo hizmetinden yararlanmasını sağlamaktadır.

KargoTürk firması ile müşteriler yalnızca yurt içinde değil yurtdışında da güvenle kargo taşımacılığı yapabiliyor. Yurtdışı kargo sistemini hızlı ve standart olarak 2 gruba bölen KargoTürk firması, yurt dışı odaklı ihtiyacı bulunan müşterilerine de ayrıntılı bir hizmet sunuyor. Yurtdışı hızlı paket taşımacılığı ile acil öneme sahip kargolar ülkeler arası yolculuklar ile alıcılara ulaştırılıyor. Yurtdışı kargo taşımacılığında da asla kaliteden ödün vermeyen şirket, müşteri ağını giderek büyütmeye devam ediyor.

KargoTürk firmasının ek hizmetleri; taşıma güvencesi ve paketleme hizmetleri olarak 2 gruba ayrılmaktadır. KargoTürk yaptığı işin bilincinde olan bir şirket olarak, müşterilerine maddi değeri yüksek kargolar için taşıma güvencesi vermektedir. Taşıma güvencesi verilmiş olan kargolara taşıma sigortası yaptırılarak müşterilere güvenlik hizmetini kanıtlamış bulunmaktadır. KargoTürk taşımacılığı sırasında ürüne herhangi bir zarar gelmesi durumunda da maddi zararı tamamen karşılayacağını firma olarak kabul etmiş oluyor. Bu tip taşıma güvencesi verilen kargolar genellikle 1000 TL ile 10000 TL arasında değeri olan kargolar için kullanılmaktadır.

KargoTürk firması ek hizmetlerinden diğeri olan paketleme hizmetlerinde de firma, her kargoya uygun bir paketleme sistemi ayarlayarak kargolara ekstra güvenlik hizmeti sunmaktadır. Kargo taşımacılığı sırasında oluşan problemlerin çoğunluğu yanlış paketleme sisteminden kaynaklanmaktadır. Bunun bilincinde olan KargoTürk taşımacılık firması, kargoya özel olarak uygun paketleme işlemini gerçekleştirmekte ve kargoyu profesyonel çalışanlara teslim etmektedir. Kullanıcıların KargoTürk firmasına güvenmemesi için hiçbir sebep bulunmamaktadır.Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60