Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Kargo Kapıda Ödeme

Kargonuzu Kapıda Ödeyin

Kargo firmaları yürüttükleri faaliyetler ile önemli bir alandaki açığı kapatmaktadırlar. Kargo firmalarının yaygınlaşmasından önce Türkiye’de taşımacılık sektöründe kullanılan yöntemler güvenilir, hızlı ve dürüst taşımacılıktan uzak ve oldukça fazla zaman alan yöntemlerdir.

Özellikle devlet kurumlarına ait kargoların kendi personeli ile sağlanması, özel firma veya kişilerin kargo işlerinin devlete bağlı kurumlar tarafından sağlanması taşımacılığı hantal sistemle özdeşleştirmiş ve suistimallerle birlikte birçok sorunun da ortaya çıkmasına neden olmuştur. PTT aracılığı ile yapılan taşımacılığa güvenip kargosunu teslim eden kişilerden kargosu hakkında bir daha haber alamayan ve sorumluların da cezalandırılmadığı, şikâyet etmesine rağmen kargosu hakkında bilgi bile alamayanların olduğunu inkâr edemeyiz. Bu kişilerin sayısının hiç de azımsanmayacak kadar çoklukta olduğunu söyleyebiliriz.

Geçmişte resmi kurumlar eliyle yürütülen taşımacılık işlerinin ücretlerinin düşük olması söz konusu olsa da yapılan taşımacılık hizmetlerinin kalitesinin düşüklüğü alınan hizmete karşı büyük bir memnuniyetsizliği de oluşturmaktaydı. Ancak günümüzde durum tamamen değişmiştir. Gelişen imkânlar ve taşımacılık faaliyetleri sayesinde devlet kurumlarının yaptığı taşımacılık hizmetleri de kendini revize etmek zorunda kalmıştır.

Özel sektör teşebbüsleri ile kurulan kargo firmaları hizmet kalitesi ile o eski ve köhne taşımacılık anlayışından çok uzak, müşteri memnuniyetini hedef alan ve güvenilirliği esas kılan taşımacılık hizmetlerini başarılı bir şekilde yürüterek rakipsiz bir alana sahip olmuştur. Bu özelliği ile taşımacılık konusunda özelleşen devlet kurumlarını da geride bırakarak alanında en ideal hizmetlerin verilmesini sağlayan kargo firmalarından birisi de kargoturk.com.tr adresinde faaliyet gösteren firmadır.

Taşımacılık hizmetlerinin en kapsamlı ve en gelişmiş haliyle verildiği ve gerçekleştirilmiş sayısız taşıma faaliyeti ile müşterilerinin yüksek güven ve memnuniyetini kazanmış firmadan alacağınız kargo hizmetinin sizleri de yüksek seviyede memnun edecek ve aklınızdaki şüpheleri gidecektir. Parça ve bütün kargo taşımacılığında en uygun araç ve en uzman personel ile taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştiren firmanın depo ve nakliye terminalleri konusunda da sektördeki en iyi firmalardan olduğunu belirtmek isteriz.

Kargo Kapıda Ödeme Seçeneği

Taşımacılık firmalarının taşıdıkları ve kargo olarak tanımlanan yüklerin taşınmasında talep ettikleri ücretlerin müşterileri tarafından ödenmesi için sundukları bazı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Kargo kapıda ödeme seçeneği olarak tanımlanan ödeme seçeneği bu seçeneklerden birisidir. Müşterilerin birçoğunun özellikle tercih ettiği bu ödeme seçeneğinin güven konusunu daha fazla sağladığı bu nedenle özellikle tercih edildiği görülmektedir. Yukarıda internet adresini verdiğimiz kargo firması kargo kapıda ödeme seçeneğini hem bir güven unsuru olarak hem de taşımacılığın gerçekleşebilmesi için müşterilerine alternatif bir ödeme imkânı olarak sunmaktadır.

Kargo Kapıda Ödeme Seçeneği Neden Tercih Edilir?

Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde tercih edilen kapıda ödeme seçeneği ücreti alıcının ödeyeceği kargolar için de özellikle tercih edildiği görülmektedir. Kargo ücretinin alıcı tarafından ödeneceği bu kargolarda tercih edilen kargo kapıda ödeme seçeneği, gönderilen ürünün sağlam, tek parça halinde, kırılmadan, bozulmadan ve eksiksiz olarak alıcıya teslim edildiğinden emin olmak için özellikle tercih edildiği görülmektedir. Kredi kartı olmayan veya diğer bankacılık araçlarını kullanmadığı için farklı bir ödeme seçeneğini kullanma şansı bulunmayan kişilerin de bu ödeme seçeneğini tercih ettiği ve kargo görevlisine kapıda nakit olarak ödeme yaptığı bilinmektedir.

Taşımacılık hizmetlerinde müşterinin güvenini en üst seviyede sağlamak amacı ile faaliyet gösteren ve teslim aldığı kargoları en uygun yöntem ve araçlarla taşıyan firmanın uygun ücretli taşımacılık hizmetlerinden faydalanarak, kargolarını ister yurt içinde ister yurt dışında herhangi bir şüphe ve tereddüt duymadan taşıtabilirsiniz. Firma ile irtibata geçmek ve daha detaylı bilgi almak için internet sitesini incelemelisiniz.Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60