Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Kargo Fiyat Hesaplama

 

KargoTürk kimdir?

KargoTürk firması uzun senelerden beri dünyanın dört bir yanındaki müşterisine, ilk günlerindeki özveri ve kalite anlayışı ile hizmet vermekte olan bir kargo şirketidir. Kalite ve güvenlik anlayışı ile müşterilerinin gözünde vazgeçilemeyen bir konuma yükselmiştir. Konu kargo taşımacılığı olduğunda en önemli nitelikler; güven problemi ve hız konusudur. KargoTürk şirketi her iki konuda da müşterilerini tatmin edebilecek ölçüde bir kaliteye sahiptir.

KargoTürk şirketinin birden fazla türde, her müşteriye hitap edebilen kargo yollama türleri ile taşınacak her ürüne aynı muamele yapılmamaktadır. Değerli, kırılabilir veya hızlı gönderilmesi gereken ürünler birbirinden ayrılarak daha özel bir hizmet ile ulaşımı sağlanmaktadır.

 KargoTürk firmasının verdiği kargo hizmetleri nelerdir?

KargoTürk firmasının kargo hizmetleri yurt içi, yurt dışı ve ek hizmetler olarak üç gruba ayrılmaktadır. Yurt içi kargo hizmetleri kısmında; kapıda ödeme, tahsilatlı ödeme, standart kargo gönderimi, günaydın kargo, geri dönüşlü kargo ve gün içi kargo gibi 6 farklı türde kargo gönderimi sağlanmaktadır. Bu hizmetlerin her biri müşterilerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş hizmetlerdir.

Yurt dışı kargo hizmetleri de kendi arasında standart gönderim ve hızlı gönderim olarak iki ayrı parçaya bölünmektedir. Yurt dışında bulunan müşterileri içinde hızlı gönderim sağlama ihtiyacını önemseyen bir kargo şirketidir.

KargoTürk kargo firması ek hizmetler olarak ise müşterilerine taşıma güvencesi ve paketleme hizmetleri sunmaktadır. Taşıma güvencesi değerli ürünlerin gönderimi esnasında sigorta yapılmasını içeren bir hizmettir. Böylece çok nadir olarak yaşanan talihsiz durumlarda ürünün ödemesi müşteriye yapılmaktadır ve müşteri zor durumlar ile karşı karşıya kalmamaktadır. Taşıma güvencesi hizmeti müşterinin istediği özel durumlarda, 1000 TL ile 10000 TL değeri arasındaki ürünler için yapılır.

Paketleme hizmetleri de yine kargo için çok önemli hizmetlerden biridir. KargoTürk firması sektörde yaşanan kargo problemlerinin yanlış paketlemeden kaynaklandığını fark eden ve buna göre önlem alan firmalardan biridir. KargoTürk firması her ürüne özel paketleme hizmetleri ile yaşanacak aksaklıkları en aza indirgemiştir. Paketleme hizmetleri belge, paket, paket büyüklüğü ve içerik gibi kargo bilgilerine bakılarak belirlenen unsurlardan bir tanesidir.

 Kargo fiyat hesaplama nasıl yapılır?

KargoTürk firmasının kargo fiyat hesaplama bölümüne sitesinden erişim mümkündür. Kargo fiyat hesaplama servisi aracılığı ile müşteriler gönderim yapacakları kargoların fiyatlarını önceden öğrenip ona göre karar verebilirler.

Kargo fiyat hesaplama sayfasına arama motoruna doğrudan KargoTürk fiyat hesaplama yazarak veya KargoTürk sayfasına girdikten sonra fiyat hesaplama bölümüne geçilerek ulaşılabilir.

KargoTürk firmasının kargo fiyat hesaplama sayfasına ulaşıldıktan sonra sayfada bulunan form doldurulmalıdır. Bu formda istenen bilgiler; ad soyad, e posta, telefon, gsm, firma ismi, talep edilen kargo hizmeti türü ve açıklama kısmıdır. Bu formda doldurulması zorunlu olan bilgiler ise ad soyad, gsm ve hizmet türü kısmıdır. Kullanıcılar bu kısımları doldurmazsa formu yollamaları mümkün değildir.

İsim ve ulaşım bilgilerinin istenmesinin sebebi e mail yolu ile dönüş sağlanamadığında gsm yolu ile ulaşıp bilgi vermek amaçlıdır. Talep edilen hizmet kısmının önemli olmasının sebebi ise, Kargo Türk kargo firmasının verdiği pek çok türde hizmet olmasındandır. Her hizmet türünün süreci ve fiyat aralığı farklıdır. Bu sebeple kargo fiyat hesaplama sayfasında doldurulması zorunlu bilgiler arasında bulunmaktadır.

Kargo fiyat hesaplama sayfasındaki bilgiler doldurulduktan sonra açıklama kısmında kargonun nereden nereye gönderilmek istendiği, kargo büyüklüğü ile ilgili açıklayıcı bilgiler verilmesi fiyatın daha doğru aralıkta belirlenmesine yardımcı olur. Kullanıcılar formu doldurarak gönderdiklerinde KargoTürk firması e mail veya telefon yolu ile dönüş sağlayacaktır.Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60