Yurt İçi Yurt Dışı Kurumsal Kargo Taşımacılığı

Dağıtım Ağı

Dağıtım Ağı

Kurulduğu günden bu yana son derece geniş yurt içi ve yurt dışı ağı ile hizmetlerini sürdüren Kargo Türk, gelen talepler doğrultusunda ulaşım sağladığı noktaları da günden güne geliştirmektedir. Yurt içi olarak 600 kilometre mesafeye kadar gönderilerin yirmi dört saat içerisinde teslim edilmesini sağlayan firmamız, söz konusu mesafeden fazla aralıklarda ise kırk sekiz saat içerisinde paketin alıcısına ulaşmasını mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra mümkün olabilecek en uygun fiyatlar ile birlikte ülkeler arası gönderim işlemlerini de gerçekleştirme gayretinde bulunan firmamız, Dağıtım Ağı alanında sahip olduğu nitelikleri ile de takdir toplamaktadır.

Kendi sahip olduğu özellikleri ile olduğu kadar birlikte çalıştığı partnerleri ile de Dağıtım Ağı ve akla gelebilecek tüm kargo taşımacılığı konularında üst düzey yapısını sürdüren Kargo Türk, geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de alanında örnek gösterilir yapısını korumayı amaçlamaktadır.

Geniş dağıtım yelpazesi ile birlikte en uzak noktalara dahi kısa sürede ulaşın

Benzer firmaların çeşitli sebepler ile hizmet sağlayamadığı yurt içi ya da yurt dışı en uzak noktalara dahi kısa sürede taşımacılık hizmeti sunan Kargo Türk ile birlikte sizler de sorunsuz ve memnuniyetli hizmet kalitesine ulaşabilirsiniz. Güncel hizmet ve fiyat bilgilerimiz için iletişim bilgileri üzerinden yetkililerimize ulaşabilir ve Dağıtım Ağı genişliğimizi birebir tecrübe ederek aklınızdaki soru işaretlerini kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Facebook Twitter Tumblr
Copyright © 2016 Kargo Türk » Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Monkeyce
Kapıda Ödemeli Kargo | Kargo Kapıda Ödeme | Kargo Fiyat Hesaplama | Kargo | Kargo Şirketleri
kargo@kargoturk.com.tr
0212 272 66 60